BUKOWINA T.               BIAŁKA T.               BRZEGI               CZARNA GÓRA               GROŃ               JURGÓW               LEŚNICA               RZEPISKA       

Piknik z Rowerem „Jak jeździć po terenach górskich”

23 września na godz. 9.00 wszystkich miłośników rowerów serdecznie zapraszamy na PIKNIK z ROWEREM „Jak jeździć po terenach górskich” na trasę KACWIN – OSTURNIA – ŁAPSZANKA organizowanego przez Interreg V-A Polska Słowacja w ramach projektu „Transgraniczna promocja tras turystycznych Podhala i Spisza”.  Tematem przewodnim Pikniku jest ścieżka rowerowa – Pętla Spiska.

https://www.lapszenizne.pl/


Do udziału zachęcamy wszystkich rowerzystów małych i dużych, partnerów projektu, turystów i mieszkańców gmin Łapsze Niżne, Bukowina Tatrzańska, Nowy Targ, Velka Frankova i okolic. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Impreza ma charakter plenerowy.

Warsztaty rozpoczynają się o godz. 9.00 w Kacwinie (budynek starej szkoły). Zorganizowana grupa ruszy trasą z Kacwina przez Osturnię na Łapszankę.

Na mecie (przełęcz nad Łapszanką) będzie przygotowany dla uczestników warsztatów piknik, gry, zabawy i warsztaty plenerowe oraz szkolenie z podstaw jazdy na pumptracku.

By wziąć udział w warsztatach rowerowych należy dokonać rejestracji telefonicznej dziecka pod numerem telefonu: 18 30 002 17 do 22 września 2017r.

Uczestnicy warsztatów muszą mieć ze sobą: kask, kamizelkę odblaskową, paszport/dowód osobisty

Na uczestników warsztatów czekają atrakcyjne gadżety rowerowe.

Do zobaczenia w Kacwinie 23 września!


powrótwydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 1806
GMINA BUKOWINA TATRZAŃSKA

TATRY

NA NARTY

BASENY TERMALNE

CO ZJEŚĆ

GDZIE SPAĆ

CO ZOBACZYĆ

Aktualności

Twórczość ludowa

Zabytki

Dom Ludowy

Związek Podhalan

Zespoły góralskie

Kapliczki, krzyże i figury przydrożne

NASI PRZYJACIELE

OCHRONA ŚRODOWISKA I GOSPODARKA ODPADAMI

TRANSGRANICZNA PROMOCJA


 

URZĄD GMINY

 
   
   

   


 


 
 


 


 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 
 


 

 

 
 


 
TAXI
 
Za treści odpowiada: Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości Fundacja dr Bogusława Federa, ul. Orzeszkowej 2 05-827 Grodzisk Mazowiecki KRS: 0000318482
 
 


 
 
Gmina Bukowina Tatrzańska realizuje projekt pn. "Zachowanie dziedzictwa Górali na pograniczu polsko-słowackim", współfinansowany w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska – Słowacja 2014-2020.