BUKOWINA T.               BIAŁKA T.               BRZEGI               CZARNA GÓRA               GROŃ               JURGÓW               LEŚNICA               RZEPISKA       

5 urodziny Termy Bukovina – każda co 5 osoba wchodzi za 5 zł

W tym roku bukowiański kompleks basenów termalnych obchodzić będzie swoje 5 urodziny. Właśnie rozpoczęło się wielkie świętowanie, w ramach którego co piąta osoba, która odwiedzi Termę Bukovina do końca czerwca otrzyma bilet za symboliczne 5 złotych.

Terma Bukovina obchodzić będzie 5-lecie swojego istnienia w grudniu, jednak już teraz w Bukowinie Tatrzańskiej na gości czekają pierwsze atrakcje związane z urodzinowym świętowaniem. Od piątku (24 maja) do końca czerwca co piąta osoba będzie mogła korzystać z basenów termalnych przez 2,5 godziny za jedyne 5 zł.

Obecna promocja to pierwsza z miłych niespodzianek, jakie przygotowaliśmy dla gości Termy z okazji jej piątych urodzin – mówi Piotr Kuchta, Prezes Bukowiańskiego Towarzystwa Geotermalnego, właściciela kompleksu BUKOVINA Terma Hotel Spa. – Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie na bieżąco będziemy informować o kolejnych atrakcjach – dodaje Kuchta.

Informacje o szczegółach akcji znajdują się na stronie www.termabukowina.pl. Promocje urodzinowe nie łączą się z innymi promocjami w Termie Bukovina.

* * *

Terma Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej to największy w Polsce kompleks basenów termalnych. W jej skład wchodzi 20 basenów (zewnętrznych i wewnętrznych) rozciągających się na terenie 4 ha, otoczonych lasami i górskimi szczytami. Temperatura wody termalnej w basenach wynosi 30-38°C i umożliwia kąpiele przez cały rok. Z myślą o najmłodszych powstały tu specjalne zjeżdżalnie oraz pływalnie. Na terenie Termy Bukovina można korzystać z 8 rodzajów saun – w tym rzymskiej, kwiatowej, góralskiej, na podczerwień, a także niespotykanej w Polsce sauny śródziemnomorskiej. Bukowiańska woda termalna jest krystalicznie czysta, a dzięki niespotykanemu nigdzie indziej składowi mikroelementów i pierwiastków pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

 


powrót


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 10182
GMINA BUKOWINA TATRZAŃSKA

TATRY

NA NARTY

BASENY TERMALNE

CO ZJEŚĆ

GDZIE SPAĆ

CO ZOBACZYĆ

OCHRONA ŚRODOWISKA I GOSPODARKA ODPADAMI

TRANSGRANICZNA PROMOCJA


 

URZĄD GMINY

 
   
   

   


 


 
 


 


 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 

 
 

 
 

 
 
 


 

 

 
 


 
TAXI