BUKOWINA T.               BIAŁKA T.               BRZEGI               CZARNA GÓRA               GROŃ               JURGÓW               LEŚNICA               RZEPISKA       

5 urodziny Termy Bukovina – każda co 5 osoba wchodzi za 5 zł

W tym roku bukowiański kompleks basenów termalnych obchodzić będzie swoje 5 urodziny. Właśnie rozpoczęło się wielkie świętowanie, w ramach którego co piąta osoba, która odwiedzi Termę Bukovina do końca czerwca otrzyma bilet za symboliczne 5 złotych.

Terma Bukovina obchodzić będzie 5-lecie swojego istnienia w grudniu, jednak już teraz w Bukowinie Tatrzańskiej na gości czekają pierwsze atrakcje związane z urodzinowym świętowaniem. Od piątku (24 maja) do końca czerwca co piąta osoba będzie mogła korzystać z basenów termalnych przez 2,5 godziny za jedyne 5 zł.

Obecna promocja to pierwsza z miłych niespodzianek, jakie przygotowaliśmy dla gości Termy z okazji jej piątych urodzin – mówi Piotr Kuchta, Prezes Bukowiańskiego Towarzystwa Geotermalnego, właściciela kompleksu BUKOVINA Terma Hotel Spa. – Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie na bieżąco będziemy informować o kolejnych atrakcjach – dodaje Kuchta.

Informacje o szczegółach akcji znajdują się na stronie www.termabukowina.pl. Promocje urodzinowe nie łączą się z innymi promocjami w Termie Bukovina.

* * *

Terma Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej to największy w Polsce kompleks basenów termalnych. W jej skład wchodzi 20 basenów (zewnętrznych i wewnętrznych) rozciągających się na terenie 4 ha, otoczonych lasami i górskimi szczytami. Temperatura wody termalnej w basenach wynosi 30-38°C i umożliwia kąpiele przez cały rok. Z myślą o najmłodszych powstały tu specjalne zjeżdżalnie oraz pływalnie. Na terenie Termy Bukovina można korzystać z 8 rodzajów saun – w tym rzymskiej, kwiatowej, góralskiej, na podczerwień, a także niespotykanej w Polsce sauny śródziemnomorskiej. Bukowiańska woda termalna jest krystalicznie czysta, a dzięki niespotykanemu nigdzie indziej składowi mikroelementów i pierwiastków pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

 


powrót


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 9876
GMINA BUKOWINA TATRZAŃSKA

TATRY

NA NARTY

BASENY TERMALNE

CO ZJEŚĆ

GDZIE SPAĆ

CO ZOBACZYĆ

NASI PRZYJACIELE

BUKOVINA Terma Hotel Spa

Kotelnica Białczańska

Terma Białka

Szlak Rzemiosła Małopolski

Muzeum Tatrzańskie

Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury

Kalisz Pomorski

Kórnik

Powiat Chrzanowski

Stacja Narciarska Grapa Litwinka

Górski Ośrodek Jeździecki

OCHRONA ŚRODOWISKA I GOSPODARKA ODPADAMI

TRANSGRANICZNA PROMOCJA


 

URZĄD GMINY

 
   
   

   


 


 
 


 


 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 


 

 

 
 


 
TAXI