BUKOWINA T.               BIAŁKA T.               BRZEGI               CZARNA GÓRA               GROŃ               JURGÓW               LEŚNICA               RZEPISKA       

Aktywnie w BUKOVINIE

Lubisz aktywny wypoczynek na łonie natury? Wybierz się do Bukowiny Tatrzańskiej. Tam odnajdziesz doskonałą przestrzeń dla swoich codziennych treningów. A relaksu i regeneracji szukaj w wyjątkowych Termach BUKOVINA.


Aktywne spędzanie wolnego czasu z każdym rokiem zyskuje na popularności. Polacy coraz częściej zamieniają wygodny leżak na komfortowe buty do biegania i ruszają w pościg za zdrowiem, lepszym samopoczuciem i wysportowaną sylwetką. Aby jednak trening był nie tylko efektywny, ale i przyjemny, potrzeba czegoś więcej - inspirującej przyrody, świeżego powietrza oraz komfortowego miejsca, gdzie można się zrelaksować i odzyskać siłę po wysiłku fizycznym. Rejon Bukowiny Tatrzańskiej oferuje to wszystko.

Chciałbyś spróbować wspinaczki górskiej? Okolice Bukowiny Tatrzańskiej to doskonałe miejsce, by rozsmakować się w tej formie spędzania wolnego czasu. Jesteś amatorem biegania? Bieg po terenach górzystych bez wątpienia zwiększy twoje możliwości i wytrzymałość. A może wolisz dreszczyk emocji wynikający z unoszenia się w powietrzu? Okolica sprzyja również uprawianiu paralotniarstwa. Miłośnikom kolarstwa Bukowina jest znana doskonale. To tutaj od lat ma miejsce królewski etap Tour de Pologne – BUKOVINA Terma Hotel SPA, oraz Tour de Pologne Amatorów. Ty także możesz wsiąść na rower i rozpocząć przygodę z kolarstwem. Jeżeli natomiast wolisz sporty wodne, a nie chcesz rezygnować z górskiej natury i świeżego powietrza, to wybierz się do Term BUKOVINA – nowoczesnego kompleksu rekreacyjnego sąsiadującego z Tatrzańskim Parkiem Narodowym.

W skład tego kompleksu wchodzi największy w Polsce zespół basenów termalnych Termy BUKOVINA. Dwadzieścia basenów usytuowanych jest zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz kompleksu, a więc nie musisz tracić kontaktu z górską przyrodą i klimatem. W wypełnionym ciepłą wodą basenie pływackim możesz aktywnie zadbać o sylwetkę, zaś baseny wyposażone w system hydromasaży oraz gorące źródła pozwalają odprężyć mięśnie i zrelaksować całe ciało, co z pewnością jest ważne dla każdego amatora sportu.

Szukasz pomysłu na aktywne spędzenie czasu? Odkryj nowe oblicze sportu doprawione rześkim, górskim powietrzem i zanurzone w dobroczynnych wodach bukowiańskich term.


powrótwydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 3966
GMINA BUKOWINA TATRZAŃSKA

TATRY

NA NARTY

BASENY TERMALNE

CO ZJEŚĆ

GDZIE SPAĆ

CO ZOBACZYĆ

OCHRONA ŚRODOWISKA I GOSPODARKA ODPADAMI

TRANSGRANICZNA PROMOCJA


 

URZĄD GMINY

 
   
   

   


 


 
 


 


 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 

 
 

 
 

 
 
 


 

 

 
 


 
TAXI