BUKOWINA T.               BIAŁKA T.               BRZEGI               CZARNA GÓRA               GROŃ               JURGÓW               LEŚNICA               RZEPISKA       

Aktywnie w BUKOVINIE

Lubisz aktywny wypoczynek na łonie natury? Wybierz się do Bukowiny Tatrzańskiej. Tam odnajdziesz doskonałą przestrzeń dla swoich codziennych treningów. A relaksu i regeneracji szukaj w wyjątkowych Termach BUKOVINA.


Aktywne spędzanie wolnego czasu z każdym rokiem zyskuje na popularności. Polacy coraz częściej zamieniają wygodny leżak na komfortowe buty do biegania i ruszają w pościg za zdrowiem, lepszym samopoczuciem i wysportowaną sylwetką. Aby jednak trening był nie tylko efektywny, ale i przyjemny, potrzeba czegoś więcej - inspirującej przyrody, świeżego powietrza oraz komfortowego miejsca, gdzie można się zrelaksować i odzyskać siłę po wysiłku fizycznym. Rejon Bukowiny Tatrzańskiej oferuje to wszystko.

Chciałbyś spróbować wspinaczki górskiej? Okolice Bukowiny Tatrzańskiej to doskonałe miejsce, by rozsmakować się w tej formie spędzania wolnego czasu. Jesteś amatorem biegania? Bieg po terenach górzystych bez wątpienia zwiększy twoje możliwości i wytrzymałość. A może wolisz dreszczyk emocji wynikający z unoszenia się w powietrzu? Okolica sprzyja również uprawianiu paralotniarstwa. Miłośnikom kolarstwa Bukowina jest znana doskonale. To tutaj od lat ma miejsce królewski etap Tour de Pologne – BUKOVINA Terma Hotel SPA, oraz Tour de Pologne Amatorów. Ty także możesz wsiąść na rower i rozpocząć przygodę z kolarstwem. Jeżeli natomiast wolisz sporty wodne, a nie chcesz rezygnować z górskiej natury i świeżego powietrza, to wybierz się do Term BUKOVINA – nowoczesnego kompleksu rekreacyjnego sąsiadującego z Tatrzańskim Parkiem Narodowym.

W skład tego kompleksu wchodzi największy w Polsce zespół basenów termalnych Termy BUKOVINA. Dwadzieścia basenów usytuowanych jest zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz kompleksu, a więc nie musisz tracić kontaktu z górską przyrodą i klimatem. W wypełnionym ciepłą wodą basenie pływackim możesz aktywnie zadbać o sylwetkę, zaś baseny wyposażone w system hydromasaży oraz gorące źródła pozwalają odprężyć mięśnie i zrelaksować całe ciało, co z pewnością jest ważne dla każdego amatora sportu.

Szukasz pomysłu na aktywne spędzenie czasu? Odkryj nowe oblicze sportu doprawione rześkim, górskim powietrzem i zanurzone w dobroczynnych wodach bukowiańskich term.


powrótwydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 3720
GMINA BUKOWINA TATRZAŃSKA

TATRY

NA NARTY

BASENY TERMALNE

CO ZJEŚĆ

GDZIE SPAĆ

CO ZOBACZYĆ

NASI PRZYJACIELE

BUKOVINA Terma Hotel Spa

Kotelnica Białczańska

Terma Białka

Szlak Rzemiosła Małopolski

Muzeum Tatrzańskie

Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury

Kalisz Pomorski

Kórnik

Powiat Chrzanowski

Stacja Narciarska Grapa Litwinka

Górski Ośrodek Jeździecki

OCHRONA ŚRODOWISKA I GOSPODARKA ODPADAMI

TRANSGRANICZNA PROMOCJA


 

URZĄD GMINY

 
   
   

   


 


 
 


 


 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 


 

 

 
 


 
TAXI