BUKOWINA T.               BIAŁKA T.               BRZEGI               CZARNA GÓRA               GROŃ               JURGÓW               LEŚNICA               RZEPISKA       

Bezpłatne badania termowizyjne

Urząd Gminy Bukowina Tatrzańska informuje że w dniach od 04.12.2017 do 12.01.2018 istnieje możliwość z korzystania z bezpłatnego badania termowizyjnego wykonywanego przez Ekodoradcę.


Pomiary kamerą termowizyjna uzależnione są od warunków atmosferycznych. Duże nasłonecznie oraz wysoka temperatura uniemożliwia wykonanie poprawnego pomiaru.

Wszystkich mieszkańców zainteresowanych wykonaniem pomiarów prosimy o kontakt z ekodoradcą, od poniedziałku do czwartku w godzinach pracy urzędu, pok. nr 21, tel. 721-604-501, ekodoradca@ugbukowinatatrzanska.pl. Liczba zapisów jest ograniczona. Harmonogram pomiarów kamerą termowizyjną wyznaczy Ekodoradca po zamknięciu listy zainteresowanych.

Każdy budynek emituje ciepło, które ucieka bezpowrotnie do atmosfery. W naszym interesie jest, aby było go jak najmniej, ponieważ wtedy zużyjemy mniej energii na ogrzewanie i obniżymy rachunki. Nawet jeśli sądzimy, że do budowy użyliśmy najcieplejszych materiałów, może okazać się, że przez błędy wykonawcze, izolacja nie jest tak skuteczna jak myśleliśmy. Cały efekt mogą psuć mostki termiczne w newralgicznych miejscach konstrukcji. Warto więc skorzystać z badania kamerą termowizyjną, które jak na dłoni pokaże miejsca, gdzie ciepło ucieka z domu.

Badania kamerą termowizyjną będą wykonywane  w  ramach  projektu
„Wdrażanie  Programu  ochrony  powietrza  dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” / LIFE-IP  MALOPOLSKA / LIFE14 IPE PL 021
dofinansowanego ze środków programu LIFE Unii Europejskiej.

powrótwydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 606
GMINA BUKOWINA TATRZAŃSKA

Wybory samorządowe 2018

Aktualności

100-lecie Odzyskania Niepodległości

Położenie, Dojazd, Klimat

Miejscowości Gminy

Kalendarz imprez kulturalnych

Folder

Usługi

Pokonajmy Bariery

Gminna Ewidencja Zabytków

GMINNY PROGRAM REWITALIZACJI

TATRY

NA NARTY

BASENY TERMALNE

CO ZJEŚĆ

GDZIE SPAĆ

CO ZOBACZYĆ

NASI PRZYJACIELE

OCHRONA ŚRODOWISKA I GOSPODARKA ODPADAMI

TRANSGRANICZNA PROMOCJA


 

URZĄD GMINY

 
   
   

   


 


 
 


 


 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 
 


 

 

 
 


 
TAXI
 
Za treści odpowiada: Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości Fundacja dr Bogusława Federa, ul. Orzeszkowej 2 05-827 Grodzisk Mazowiecki KRS: 0000318482
 
 


 
 
Gmina Bukowina Tatrzańska realizuje projekt pn. "Zachowanie dziedzictwa Górali na pograniczu polsko-słowackim", współfinansowany w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska – Słowacja 2014-2020.