BUKOWINA T.               BIAŁKA T.               BRZEGI               CZARNA GÓRA               GROŃ               JURGÓW               LEŚNICA               RZEPISKA       

Ankieta inwentaryzacji ogrzewania budynków

Bukowina Tatrzańska 22.01.2018 r.
 
Mieszkańcy Gminy
Bukowina Tatrzańska
 
Szanowni Państwo!
 
Gmina Bukowina Tatrzańska przystępuje do ważnego zadania gazyfikacji naszych miejscowości. W związku z tym przesyłamy Państwu stosowną ankietę. Ankieta ta ma służyć zbadaniu zainteresowania wśród mieszkańców naszej gminy zmianą sposobu ogrzewania budynków na gazowe. Paliwo gazowe może być również wykorzystywane do celów gastronomicznych oraz technologicznych.

Ankieta nie jest deklaracją mieszkańca o przyłączeniu się do sieci gazowej i nie będzie obligować do kolejnych kroków, ma ona na celu zbadanie potencjału rynku i wyliczenie czasu zwrotu inwestycji dla Inwestora tj. Polskiej Spółki Gazownictwa.

Dane zawarte w ankiecie posłużą również do dokonania wpisów w bazie inwentaryzacji ogrzewania budynków w Małopolsce. Wspomniana baza jest wypełnieniem obowiązków wynikających z uchwalonego „Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego”.

Prosimy o wypełnienie przesłanej ankiety i dostarczenie jej do Urzędu Gminy w Bukowinie Tatrzańskiej, pok. Nr 5 Dziennik podawczy, pocztą tradycyjną, elektroniczną na adres: gmina@ugbukowinatatrzanska.pl lub przekazanie jej Sołtysowi wsi. W razie ewentualnych trudności z wypełnieniem ankiety  informacje można uzyskać w pok. Nr 7 u Ekodoradcy. 

Ponieważ wyniki ankiety będą podstawą do podjęcia strategicznych dla wszystkich mieszkańców decyzji, prosimy o potraktowanie naszej prośby jako pilnej i złożenia ankiet do dnia 28 lutego 2018 roku.

 
 
 

powrót


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 206
GMINA BUKOWINA TATRZAŃSKA

Aktualności

Położenie, Dojazd, Klimat

Miejscowości Gminy

Kalendarz imprez kulturalnych

Folder

Usługi

Pokonajmy Bariery

Gminna Ewidencja Zabytków

GMINNY PROGRAM REWITALIZACJI

TATRY

NA NARTY

BASENY TERMALNE

CO ZJEŚĆ

GDZIE SPAĆ

CO ZOBACZYĆ

NASI PRZYJACIELE

SEKRETY ZBÓJNIKÓW

GOSPODARKA ODPADAMI


 

URZĄD GMINY

 
   
   

 
Gmina Bukowina Tatrzańska przystępuje do gazyfikacji miejscowości. Prosimy o wypełnienie ankiety która posłuży zbadaniu zainteresowania wśród mieszkańców zmianą sposobu ogrzewania budynków na gazowe [więcej...]
 
 


 


 
 


 


 
 

 
 

 
 

 
 

 

Konsultacje z tematyki pozyskiwania dotacji z funduszy europejskich
termin dyżuru: (wtorek)
20 lutego 2018 roku
godz. 09.00 - 11.30

 

 
 

 
 


 
 


 
TAXI
 
Za treści odpowiada: Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości Fundacja dr Bogusława Federa, ul. Orzeszkowej 2 05-827 Grodzisk Mazowiecki KRS: 0000318482
 
 


 
 

width=
 


 


 

Projekt współfinansowany
ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu społecznego
Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
„Indywidualizacja nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych w Gminie Bukowina Tatrzańska”.