BUKOWINA T.               BIAŁKA T.               BRZEGI               CZARNA GÓRA               GROŃ               JURGÓW               LEŚNICA               RZEPISKA       

20 maja 2012 r.

W ramach przygotowywanego projektu oczyszczalni w Białce Tatrzańskiej otrzymaliśmy wizualizację 3D tego obiektu.

Rozpoczęte z poprzedniej kadencji prace projektowe oczyszczalni ścieków w Białce Tatrzańskiej dobiegają powoli końca. Niełatwe to zadanie z uwagi na wymagania techniczne, ekologiczne i oczywiście estetyczne jakim musi sprostać budynek i instalacja dla tego turystycznego obszaru gminy. Projekt najważniejszej ekologicznej inwestycji w gminie nabrał kształtów, które już można zobaczyć, bo stworzona została jego wizualizacja 3D.


Serdecznie zapraszamy do obejrzenia oczyszczalni w Białce z każdej strony – zachęca wójt Stanisław Łukaszczyk – Cały czas nanosimy jeszcze poprawki do projektu i wizualizacji, aby wszystko wyglądało jak najlepiej.

Wizualizację przestrzenną projektowanej oczyszczalni w Białce Tatrzańskiej można zobaczyć na stronie internetowej: http://wirtualnydom.com/realizacje.html (uwaga: obecnie nieaktualny link)

ZDJĘCIE: Wizualizacja Białczańskiej oczyszczalni ścieków

powrót


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 1293
GMINA BUKOWINA TATRZAŃSKA

TATRY

NA NARTY

BASENY TERMALNE

CO ZJEŚĆ

GDZIE SPAĆ

CO ZOBACZYĆ

NASI PRZYJACIELE

GOSPODARKA ODPADAMI

TRANSGRANICZNA PROMOCJA


 

URZĄD GMINY

 
   
   

   


 


 
 


 


 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 
 


 

 

 
 


 
TAXI
 
Za treści odpowiada: Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości Fundacja dr Bogusława Federa, ul. Orzeszkowej 2 05-827 Grodzisk Mazowiecki KRS: 0000318482
 
 


 
 
Gmina Bukowina Tatrzańska realizuje projekt pn. Zachowanie dziedzictwa górali na pograniczu polsko-słowackim, współfinansowany w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020.
 
 

width=
 


 


 

Projekt współfinansowany
ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu społecznego
Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
„Indywidualizacja nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych w Gminie Bukowina Tatrzańska”.