BUKOWINA T.               BIAŁKA T.               BRZEGI               CZARNA GÓRA               GROŃ               JURGÓW               LEŚNICA               RZEPISKA       

7 sierpnia 2014 r.

Podpisanie umowy na rozbudowę i modernizację oczyszczalni ścieków w Czarnej Górze

W dniu 7 sierpnia 2014r. niemal dokładnie po miesiącu od podpisania umowy na budowę kanalizacji w Czarnej Górze podpisano umowę w ramach dużego projektu dofinansowywanego z Unii Europejskiej. Tym razem na rozbudowę i modernizację czarnogórskiej oczyszczalni. Tematem zajmie się, podobnie jak tamtejszą kanalizacją, firma ASTEX z Zaskala.


Oczyszczalnia w Czarnej Górze będzie rozbudowana przez wykonanie nowej, wydajniejszej linii technologicznej oczyszczania, a gdy ta przejmie swoje zadania, stara linia zostanie gruntownie zmodernizowana. Przepustowość nominalna zwiększy się dwuipółkrotnie z 735 m³/d do prawie 1700m³/d. Wtedy dopiero będzie możliwe podłączenie do niej budowanych kanalizacji w Jurgowie i Czarnej Górze. Wartość prac objętych umową to prawie 6 mln złotych.

ZDJĘCIE: Po podpisaniu umowy – fot. S.Pytel

powrót


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 1235
GMINA BUKOWINA TATRZAŃSKA

TATRY

NA NARTY

BASENY TERMALNE

CO ZJEŚĆ

GDZIE SPAĆ

CO ZOBACZYĆ

NASI PRZYJACIELE

GOSPODARKA ODPADAMI

TRANSGRANICZNA PROMOCJA


 

URZĄD GMINY

 
   
   

   


 


 
 


 


 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 
 


 

 

 
 


 
TAXI
 
Za treści odpowiada: Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości Fundacja dr Bogusława Federa, ul. Orzeszkowej 2 05-827 Grodzisk Mazowiecki KRS: 0000318482
 
 


 
 
Gmina Bukowina Tatrzańska realizuje projekt pn. Zachowanie dziedzictwa górali na pograniczu polsko-słowackim, współfinansowany w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020.
 
 

width=
 


 


 

Projekt współfinansowany
ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu społecznego
Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
„Indywidualizacja nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych w Gminie Bukowina Tatrzańska”.