BUKOWINA T.               BIAŁKA T.               BRZEGI               CZARNA GÓRA               GROŃ               JURGÓW               LEŚNICA               RZEPISKA       

30 sierpnia 2014 r.

Szybkie postępy budowy kanalizacji w Czarnej Górze ul. Zagóra

Mimo deszczowej pogody trwają intensywne prace przy budowie kanalizacji sanitarnej w Czarnej Górze w jej północnej części położonej przy ul. Zagóra. Budową sieci zajmuję się firma ASTEX z Zaskala. Ta sama firma przygotowuje się do wejścia z teren w zamówieniu na modernizację i rozbudowę oczyszczalni ścieków w tej miejscowości.


Prace posuwają się bardzo sprawnie i sposób jak najmniej uciążliwy dla mieszkańców. To istotne choćby z tego powodu, że spora część kanalizacji znajdować się będzie w pasie drogi gminnej i pracę blokują część jezdni. – Roboty przebiegają bardzo precyzyjnie a wszystkie problemy są na bieżąco omawiane – wójt Stanisław Łukaszczyk na ostatniej sesji rady gminy wójt bardzo chwalił współpracę z tym wykonawcą. Po rozbudowie oczyszczalni będą do niej podłączone sieci wykonywanej właśnie kanalizacji w Czarnej Górze oraz w Jurgowie. To ogromny krok w kierunku skanalizowania prawobrzeżnej strony gminy. Oby pogoda tej jesieni sprzyjała pracom terenowym.

ZDJĘCIE: Szybkie i precyzyjne wykopy w Czarnej Górze przy ul. Zagóra – fot. S. Łukaszczyk


powrót


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 1243
GMINA BUKOWINA TATRZAŃSKA

TATRY

NA NARTY

BASENY TERMALNE

CO ZJEŚĆ

GDZIE SPAĆ

CO ZOBACZYĆ

NASI PRZYJACIELE

GOSPODARKA ODPADAMI

TRANSGRANICZNA PROMOCJA


 

URZĄD GMINY

 
   
   

   


 


 
 


 


 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 
 


 

 

 
 


 
TAXI
 
Za treści odpowiada: Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości Fundacja dr Bogusława Federa, ul. Orzeszkowej 2 05-827 Grodzisk Mazowiecki KRS: 0000318482
 
 


 
 
Gmina Bukowina Tatrzańska realizuje projekt pn. Zachowanie dziedzictwa górali na pograniczu polsko-słowackim, współfinansowany w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020.
 
 

width=
 


 


 

Projekt współfinansowany
ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu społecznego
Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
„Indywidualizacja nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych w Gminie Bukowina Tatrzańska”.