BUKOWINA T.               BIAŁKA T.               BRZEGI               CZARNA GÓRA               GROŃ               JURGÓW               LEŚNICA               RZEPISKA       

Dzień Flagi w gminie Bukowina Tatrzańska

W Bukowinie Tatrzańskiej uczniowie wszystkich szkół z terenu gminy uczestniczyli w uroczystych obchodach Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.


Podczas uroczystego apelu, na placu szkolnym przy Szkole Podstawowej im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej, na maszt została wciągnięta flaga państwowa. Uroczystość przygotowali i poprowadzili harcerze z drużyny „Mandragora” z Bukowiny Tatrzańskiej, a w uroczystej harcerskiej defiladzie wzięły udział drużyny z Bukowiny Tatrzańskiej, Białki Tatrzańskiej i Jurgowa. Po przemówieniach przedstawicieli władz gminy, reprezentanci szkół zatańczyli poloneza. Następnie uczniowie wraz z opiekunami udali się do Domu Ludowego, gdzie odbył się koncert pieśni patriotycznej przygotowany przez społeczność uczniowską ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rzepiskach.


powrótwydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 210
GMINA BUKOWINA TATRZAŃSKA

Wybory samorządowe 2018

Aktualności

100-lecie Odzyskania Niepodległości

Położenie, Dojazd, Klimat

Miejscowości Gminy

Kalendarz imprez kulturalnych

Folder

Usługi

Pokonajmy Bariery

Gminna Ewidencja Zabytków

GMINNY PROGRAM REWITALIZACJI

TATRY

NA NARTY

BASENY TERMALNE

CO ZJEŚĆ

GDZIE SPAĆ

CO ZOBACZYĆ

NASI PRZYJACIELE

GOSPODARKA ODPADAMI

TRANSGRANICZNA PROMOCJA


 

URZĄD GMINY

 
   
   

   


 


 
 


 


 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 
 


 

 

 
 


 
TAXI
 
Za treści odpowiada: Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości Fundacja dr Bogusława Federa, ul. Orzeszkowej 2 05-827 Grodzisk Mazowiecki KRS: 0000318482
 
 


 
 
Gmina Bukowina Tatrzańska realizuje projekt pn. "Zachowanie dziedzictwa Górali na pograniczu polsko-słowackim", współfinansowany w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska – Słowacja 2014-2020.