BUKOWINA T.               BIAŁKA T.               BRZEGI               CZARNA GÓRA               GROŃ               JURGÓW               LEŚNICA               RZEPISKA       

Inkubator Inicjatyw 2019/2020


Celem przedsięwzięcia jest wsparcie lokalnych inicjatyw obywatelskich poprzez przygotowanie przestrzeni, wzmocnienie kompetencji liderskich i poczucia sprawczości u grupy osób z powiatu tatrzańskiego, a tym samym animacja środowiska, które w ten sposób może stawać się bardziej samodzielne i efektywne w rozwiązywaniu lokalnych problemów.

Program wsparcia dla liderów uwzględnia nie tylko cykl atrakcyjnych, interaktywnych warsztatów, możliwość wymiany doświadczeń i obserwacji dobrych praktyk, ale także zastosowanie innowacji edukacyjnej, jaką jest w Polsce metoda tutoringu.

Celem projektu jest również wsparcie budowania lokalnej sieci współpracy poprzez włączenie w poszczególne działania innych organizacji pozarządowych i instytucji, a także przedstawicieli lokalnego biznesu.

Przestrzeń coworkingu to open space office - w którym uczestnicy inkubatora spotkają się planując projekty, omówią ich szczegóły z osobami zaangażowanymi w realizację, zaplanują budżet, korzystając ze sprzętów biurowych i jeśli będzie potrzeba odbędą spotkania z tutorami. Przestrzeń ta ma wspierać uczestników zadania, służąc jednoczenie ich integracji.

"Inkubator Inicjatyw" to projekt, w ramach którego TG Sokół chce aktywizować lokalną społeczność, rozwijać pozaformalną edukację obywatelską na terenie powiatu tatrzańskiego, animować oddolne inicjatywy, wzmacniając kompetencje lokalnych liderów. Realizacja przedsięwzięcia stanowi istotny krok w realizacji długoterminowych planów naszej organizacji.

Harmonogram zjazdów w 2019 roku

1 zjazd inauguracyjny 16 listopada (sobota)

2 zjazdy szkoleniowe:

I – 30 listopada (sobota)

II – 14 grudnia (sobota)

Harmonogram zjazdów w 2020 roku

Terminy 6 zjadów szkoleniowych zostaną ustalone z uczestnikami po rozpoczęciu projektu.

Razem 64 godziny szkoleń, podczas 8 spotkań szkoleniowych (8-godzinne szklenia).

 


powrót


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 65
GMINA BUKOWINA TATRZAŃSKA

Wybory samorządowe 2018

Aktualności

100-lecie Odzyskania Niepodległości

Położenie, Dojazd, Klimat

Miejscowości Gminy

Kalendarz imprez kulturalnych

Folder

Usługi

Pokonajmy Bariery

Gminna Ewidencja Zabytków

GMINNY PROGRAM REWITALIZACJI

TATRY

NA NARTY

BASENY TERMALNE

CO ZJEŚĆ

GDZIE SPAĆ

CO ZOBACZYĆ

OCHRONA ŚRODOWISKA I GOSPODARKA ODPADAMI

TRANSGRANICZNA PROMOCJA


 

URZĄD GMINY

 
   
   

   


 


 
 


 


 

 
 

 

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Nowym Targu informuje, że jesienna akcja szczepienie lisów przeciwko wściekliźnie na terenie województwa małopolskiego odbędzie się w dniach od 28 września do 05 października 2019 r. Zostanie ona wykonana poprzez rozrzucenie szczepionki z samolotów i jej ręczne wyłożenie. [więcej...]

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 


 

PAŃSTWOWA STRAŻ RYBACKA INFORMUJE

Znalazłeś wnyki w czasie spaceru w lesie? Nie ruszaj ich z miejsca, zapamiętaj lokalizację i przekaż tę informację do Państwowej Straży Rybackiej w Krakowie. Posiadasz informację o osobie, która może kłusować, a nie wiesz komu to zgłosić? Również przekaż tę informację do Państwowej Straży Rybackiej.[więcej...]

 

 

 

 
 


 
TAXI