BUKOWINA T.               BIAŁKA T.               BRZEGI               CZARNA GÓRA               GROŃ               JURGÓW               LEŚNICA               RZEPISKA       

BUKOVINA Terma Hotel Spa    

BUKOVINA Polo Snow Masters 2016

Już w najbliższy weekend, od piątku do niedzieli (26-28 luty), w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się kolejna edycja międzynarodowego turnieju gry w polo na śniegu – BUKOVINA Polo Snow Masters. Organizatorem zawodów jest Klub Buksza, a gospodarzem tego sportowego wydarzenia jest Hotel BUKOVINA. Głównym partnerem BUKOVINA Polo Snow Masters 2016 jest Audi.

 
 
Urodzinowa Noc Basenów na 7. urodziny Term BUKOVINA

W najbliższą sobotę (5 grudnia) Termy BUKOVINA świętują swoje 7. urodziny zapraszając na specjalną, Urodzinową Noc Basenów.

 
 
BUKOVINA Opera Stars – największe wydarzenie operowe Podhala

Ruszył festiwal BUKOVINA Opera Stars w Bukowinie Tatrzańskiej. Przez cały najbliższy tydzień Podhale będzie rozbrzmiewać najpiękniejszymi ariami operowymi, o których mistrzowskie wykonanie zadbają artyści współpracujący wcześniej z Luciano Pavarottim.

 
 
Dwie atrakcje na wakacje

Górskie widoki i kąpiele w wodach termalnych, to najlepszy sposób na wakacyjny wypoczynek. Zachęca do tego promocja przygotowana przez Termy BUKOVINA i Polskie Koleje Linowe.

 
 
Aktywnie w BUKOVINIE

Lubisz aktywny wypoczynek na łonie natury? Wybierz się do Bukowiny Tatrzańskiej. Tam odnajdziesz doskonałą przestrzeń dla swoich codziennych treningów. A relaksu i regeneracji szukaj w wyjątkowych Termach BUKOVINA.

 
 
Fantastyczny Dzień Dziecka w Termach BUKOVINA

Niezapomniana zabawa w basenach termalnych i moc rozbudzających wyobraźnię atrakcji – to najlepsze zaproszenie na wyjątkowy, weekendowy Dzień Dziecka w Termach BUKOVINA!

 
 
Zanurz się w zabawie w Termach BUKOVINA

Już w najbliższy piątek, a następnie we wtorek (13.02 oraz 17.02) w Termach BUKOVINA znów będzie można usłyszeć przeboje znanych, podhalańskich zespołów. Nocną kąpiel w basenach termalnych podgrzeją również żarty w najlepszym góralskim wydaniu. Program dwóch najbliższych edycji popularnych Nocy Basenów PO GÓRALSKU wypełniają koncerty zespołów InoRos oraz Siwy Dym. Towarzyszyć im będą występy kabaretu Truteń.

 
 
BUKOVINA Terma Hotel Spa

Bukowiańskie Towarzystwo Geotermalne dba, by poszczególne obiekty BUKOVINA Terma Hotel Spa świadczyły swoim gościom usługi na najwyższym europejskim poziomie. Zdajemy sobie sprawę, że zadowolenie i satysfakcja klientów przekładają się nie tylko na osobisty sukces firmy, ale również całej Bukowiny Tatrzańskiej.
 
 
 
Zagraniczne wakacje w… Bukowinie Tatrzańskiej

W tym roku wakacje w polskich górach mogą okazać się niesamowitą podróżą do… odległych krajów Azji, Afryki, Ameryki Północnej i Europy. Przez dwa miesiące kompleks BUKOVINA Terma Hotel Spa w Bukowinie Tatrzańskiej zmieniać będzie swoje oblicza i zapraszać gości do odkrywania zwyczajów, kuchni i muzyki z różnych zakątków świata.
 
 
Tematyczne Noce Basenów przez całe wakacje w Termie BUKOVINA

Gorące latynoskie rytmy oraz pokazy tańca w wykonaniu gwiazd programu „Mam Talent!” i „Got to Dance” – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na gości Termy BUKOVINA. Już w sobotę (6 lipca) zapraszamy na Brazylijską Noc Basenów. To pierwsza z cyklu imprez tematycznych, które przez całe wakacje obywać się będą na terenie bukowiańskich basenów termalnych.
 
 
BUKOVINA Terma Hotel Spa na Jubileuszowym 50. KFPP w Opolu

Za nami Jubileuszowy 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. BUKOVINA Terma Hotel Spa była partnerem tego wydarzenia – partnerem nietypowym, bo dzięki ekipie bukowiańskiego kompleksu, festiwal przejdzie do historii jako najsłodszy Festiwal w Opolu.
 
 
5 urodziny Termy Bukovina – każda co 5 osoba wchodzi za 5 zł

W tym roku bukowiański kompleks basenów termalnych obchodzić będzie swoje 5 urodziny. Właśnie rozpoczęło się wielkie świętowanie, w ramach którego co piąta osoba, która odwiedzi Termę Bukovina do końca czerwca otrzyma bilet za symboliczne 5 złotych.
 
 
(1-12)
GMINA BUKOWINA TATRZAŃSKA

TATRY

NA NARTY

BASENY TERMALNE

CO ZJEŚĆ

GDZIE SPAĆ

CO ZOBACZYĆ

OCHRONA ŚRODOWISKA I GOSPODARKA ODPADAMI

TRANSGRANICZNA PROMOCJA


 

URZĄD GMINY

 
   
   

   


 


 
 


 


 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 

 
 

 
 

 
 
 


 

 

 
 


 
TAXI