Szkoła Podstawowa w Białce Tatrzańskiej zostaje czasowo zamknięta ze względów bezpieczeństwa - AKTUALIZACJA

9 czerwca 2020 - AKTUALIZACJA - Na podstawie informacji przekazanej przez Stację Sanitarno-Epidemiologiczną Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska informuje, że testy na obecność koronawirusa przeprowadzone u pracownika Szkoły Podstawowej w Białce Tatrzańskiej oraz członków jego rodziny są negatywne. W związku z tym, na dzień dzisiejszy na terenie naszej gminy nie ma potwierdzonego przypadku zakażenia koronawirusem. Mimo dobrych wieści w dalszym ciągu bardzo prosimy o stosowanie się do zasad bezpieczeństwa. Pozostańcie zdrowi!

Szkoła Podstawowa w Białce Tatrzańskiej zostaje czasowo zamknięta ze względów bezpieczeństwa
Szkoła Podstawowa w Białce Tatrzańskiej zostaje czasowo zamknięta ze względów bezpieczeństwa

5 czerwca 2020

Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska informuje, że Szkoła Podstawowa w Białce Tatrzańskiej zostaje czasowo zamknięta ze względów bezpieczeństwa. Na terenie placówki przebywała osoba, która mogła mieć kontakt z osobą zakażaną koronawirusem.

Na chwilę obecną osoba ta nie wykazuje objawów COVID-19 i nie ma stwierdzonej choroby. Do czasu uzyskania wyników testu pozostaje objęta kwarantanną.

Mając na względzie bezpieczeństwo mieszkańców – Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska podjął współpracę ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną.

Prosimy o zachowanie spokoju i stosowanie się do zasad bezpieczeństwa.

W przypadku nowych informacji zostaną one niezwłocznie przekazane mieszkańcom.

1755

Powrót