BUKOWINA T.               BIAŁKA T.               BRZEGI               CZARNA GÓRA               GROŃ               JURGÓW               LEŚNICA               RZEPISKA       

Terma Białka    

Termy, które zachwycą każdego

Leżąc w wodzie patrzeć na panoramę Tatr Wysokich? Tak, to jest możliwe tylko w Termie Białka, kompleksie basenów termalnych, Saunarium i SPA, położonych w urokliwej Białce Tatrzańskiej.

 
 
Terma Białka w Białce Tatrzańskiej

Terma Białka w Białce Tatrzańskiej to miejsce niezwykłe - łączy w sobie rozrywkę parku wodnego, komfort SPA oraz lecznicze właściwości termalnego wypoczynku. Wszystko to dopełnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie największego w Polsce kompleksu narciarskiego.

 
 
Śwarne urodziny w Białce Tatrzańskiej

Urodzinowa impreza ze zbójeckimi dartami czy „puceniem” oscypków? Czemu nie, tym bardziej, że swoje drugie urodziny obchodzić będzie Terma Białka. Podczas weekendu 13 i 14 lipca nie zabraknie góralskich konkurencji, pokazu laserów oraz urodzinowego tortu, który uroczyście zdmuchnie Mały Ambasador Termy – dwulatek wybrany w wielkim plebiscycie. Urodzinowy weekend to również otwarcie Wodnego Placu Zabaw! Będzie się działo!
 
 
(1-3)
GMINA BUKOWINA TATRZAŃSKA

TATRY

NA NARTY

BASENY TERMALNE

CO ZJEŚĆ

GDZIE SPAĆ

CO ZOBACZYĆ

OCHRONA ŚRODOWISKA I GOSPODARKA ODPADAMI

TRANSGRANICZNA PROMOCJA


 

URZĄD GMINY

 
   
   

   


 


 
 


 


 

 

 
Zapisy do konkurencji może także wysyłać mailowo
na adres
kgwrzepiska@gmail.com
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 

 
 

 
 

 
 
 


 

 

 
 


 
TAXI