III ZAWODY TELEMARKOWE KLUBU SN PTT NA KOTELNICY BIAŁCZAŃSKIEJ

Miło nam poinformować o zawodach, które kolejny raz w nadchodzącym sezonie narciarskim organizuje Sekcja Telemarku wspólnie z Kotelnicą Białczańską. Nasz Klub, którego pełna nazwa brzmi Sekcja Narciarska Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego Zakopane 1907 jest najstarszym stowarzyszeniem narciarskim, które zostało założone w 1907 i działa bez przerwy. Jedyny taki klub w Polsce! My w ramach Sekcji Telemarku postanowiliśmy organizować doroczne zawody aby popularyzować tą starą dyscyplinę narciarską.

Nasze zmagania rozrastają się z roku na rok. W ostatnich zawodach mieliśmy zawodników z Ukrainy. Termin naszych zawodów pokrywa się ze Światowym Dniem Telemarku, który przypada na pierwszy weekend marca, w tym roku to 7.03. Wobec tego chcemy już dziś zaprosić miłośników i entuzjastów telemarku na Kotelnicę Białczańską do Białki Tatrzańskiej. U nas na Kotelnicy odbywają się nie tylko zawody ale to również siedziba naszej Sekcji Telemarku i wobec tego pod naszym okiem można zgłębiać arkana sztuki jeżdżenia tym stylem, naprawdę warto! To prawdziwa wolność i dowolność narciarstwa. Gwarantujemy dobrą zabawę, zawody w formule Classic czyli będzie na trasie skocznia, pętla 360 stopni, oczywiście bramki i podbieg do mety. Każdy z uczestników otrzyma w ramach wpisowego pakiet startowy z niespodzianką! Niestety nie możemy zagwarantować słonecznej pogody :(

Przypominamy, że zawody odbędą się w sobotę 07.03.2020, na trasie 8A z Jankulakowskiego Wierchu (tak jak poprzednio), rozpoczęcie zawodów o godz. 10-tej. Wydawanie numerów od godz. 8,30 w okolicach startu. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej włącznie z numerem konta, na które należy wpłacić wpisowe w wysokości 50 zł. W załączniku należy dostarczyć potwierdzenie opłaty wpisowej.

www.snptt.pl i www.bialkatatrzanska.pl

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem naszej sekcji: snptt1907gt@gmail.com

Dodatkowych informacji udzielą niżej podpisani. Do zobaczenia!!!

Piotr Jasieński „Szuwarek” 603 77 08 97

Stanisław Styrczula 501 61 60 39

1841

Powrót