Wawel Truck w trasie! Ciężarówka pełna słodyczy i dobrej zabawy odwiedzi Jurgów

Wawel Truck, interaktywna ciężarówka pełna słodyczy i dobrej zabawy ponownie wyruszyła w trasę po Polsce. W styczniu i lutym, podczas ferii zimowych pojazd zatrzyma się w kilkunastu miejscach. Jak zawsze, na odwiedzających Wawel Trucka czeka cała moc atrakcji!

Już 28 i 29 stycznia w godzinach 10:00-16:00 Wawel Truck będzie stacjonował w Jurgowie przy Stacji Narciarskiej Jurgów SKI.

W magicznym wnętrzu Wawel Trucka towarzyszami podróży będą zabawne Michałki, czyli postacie nawiązujące do słodyczy marki. Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach słodyczy marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do słodkiej strefy, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – mix swoich ulubionych słodyczy.

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

Dodatkowych informacji udzieli:

Wojciech Zaręba
e-mail: w.zareba@wawel.com.pl
tel.: 693380147

1164

Powrót