#NajważniejszeWrócić odcinek 8 - "Bezpieczeństwo na stokach narciarskich w czasie pandemii"

Małopolska Organizacja Turystyczna prezentuje w tym tygodniu wyjątkowy odcinek serii filmów edukacyjnych o tematyce bezpieczeństwa w górach: #NajważniejszeWrócić, poruszając jakże aktualny temat zasad zachowania na stokach narciarskich w czasie pandemii.

#NajważniejszeWrócić odcinek 8 - "Bezpieczeństwo na stokach narciarskich w czasie pandemii"
#NajważniejszeWrócić odcinek 8 - "Bezpieczeństwo na stokach narciarskich w czasie pandemii"

Do Małopolski zawitała zima! Pierwsze stacje narciarskie działają już od końca listopada, a kolejne właśnie otwierają swoje podwoje zapraszając do siebie miłośników białego szaleństwa.

Pamiętajmy, że podczas trwającej pandemii, aby nie zagrażać sobie i innym musimy na stokach narciarskich przestrzegać kilku niezwykle ważnych zasad, m.in. - zachowywać dystans społeczny, używać maseczki, rękawiczek i nie zapominać o regularnej dezynfekcji. O tych i o innych ważnych zasadach opowiedzą w tym odcinku: Edward Lichota - Zastępca Naczelnika TOPR i Bartek Miejski z Centrum Master Ski w Tyliczu. W odcinku zostaną przedstawione najważniejsze zasady, z którymi należy sią zapoznać, aby cieszyć się zimą i bezpiecznie wrócić. Dbajmy o siebie! Dbajmy o innych!

Szczegółowe informacje dotyczące opracowanych przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii oraz Główny Inspektorat Sanitarny wytycznych zachowania na stokach narciarskich dostępne są na stronie www. ministerstwa

https://www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/stoki-narciarskie

Zimowa Małopolska to ponad 60 stacji narciarskich z doskonale przygotowanymi stokami i usługami na najwyższym poziomie. Dynamicznie rozwija się w regionie oferta narciarstwa biegowego a małopolskie krajobrazy zachwycają także amatorów wycieczek skitourowych.

Zima w Małopolsce to również niespotykana nigdzie indziej atmosfera i pieczołowicie pielęgnowane tradycje.

Link do najnowszego odcinka:

https://www.youtube.com/watch?v=Ppo5OtR_8NI

Następne odcinki serii, premierowo prezentować będziemy w każdy piątek o godz. 12.00.

Poprzednie filmy z serii #NajważniejszeWrócić dostępne na facebookowym profilu Małopolskiej Organizacji Turystycznej: facebook.com/mot.krakow i na kanale MOT w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCOoK_OGCBIKKu0NpTTQXJiw

Akcja edukacyjna #NajważniejszeWrócić jest współfinasowana ze środków Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii w ramach projektu „W małopolskich górach bezpieczniej!”. Partnerami akcji są Województwo Małopolskie i Małopolski System Informacji Turystycznej.

1373

Powrót