Otwarte Strefy Aktywności w Gminie Bukowina Tatrzańska

Na terenie naszej gminy znjadują się dwie otware strefy aktywności. Znajdziecie je w Bukowinie Tatrzańskiej oraz w Leśnicy. W obu tych miejscach zostały zbudowane place zabaw dla dzieci oraz siłownie zewnętrze z urządzeniami do różnego typu ćwiczeń. Zachęcamy do odwiedzenia tych miejsc w wolnym czasie całą rodziną!

Zapraszamy do następujących lokalizacji:

Leśnica, ul. Polna 14

34-406 Leśnica, za budynkiem Szkoły Podstawowej.

Tuż za budynkiem Szkoły Podstawowej w Leśnicy znajduje się Otwarta Strefa Aktywności, która została zbudowana w 2018 roku, dzięki inicjatywie Stowarzyszenia Aktywna Leśnica – Groń. Strefa dzieli się na plac zabaw dla dzieci z mnóstwem atrakcji, a wszystko to na specjalnej bezpiecznej nawierzchni. Drugą część Strefy stanowi siłownia zewnętrzna z różnorodnym sprzętem do ćwiczeń.

Bukowina Tatrzańska, ul. Kościuszki 87- za budynkiem Domu Ludowego. 

34-530 Bukowina Tatrzańska.

Pod dolnym parkingiem przy Bukowiańskim Centrum Kultury w 2019 roku oddano do użytku Otwartą Strefę aktywności, która stanowi świetne miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu z całą rodziną. Na miejscu znajdziecie atrakcje dla dzieci, urządzenia do treningu, specjalny stół, przy którym można zagrać w szachy i przepiękny widok na Tatry.   

7189