Skład Rady Gminy Bukowina Tatrzańska w kadencji 2018-2023

  1. Władysław Piszczek – Przewodniczący Rady Gminy
  2. Beata Rozmus I Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
  3. Daniel Wojtas II Wiceprzewodniczący Rady Gminy
  4. Renata Bafia
  5. Paweł Bernadek
  6. Marcin Czajkowski
  7. Marian Kiernoziak
  8. Irena Kluczewska
  9. Anna Kossek
  10. Małgorzata Marek
  11. Robert Pęksa
  12. Piotr Rabiański
  13. Stanisława Stawczyk
  14. Marek Szyszka
  15. Piotr Zubek

Kontakt do Radnych

Imię i Nazwisko Miejscowość Adres e-mail
Władysław Piszczek Białka Tatrzańska wladyslaw.piszczek@rada.ugbt.pl
Marcin Czajkowski Białka Tatrzańska marcin.czajkowski@rada.ugbt.pl
Małgorzata Marek Białka Tatrzańska malgorzata.marek@rada.ugbt.pl
Daniel Wojtas Bukowina Tatrzańska daniel.wojtas@rada.ugbt.pl
Beata Rozmus Bukowina Tatrzańska beata.rozmus@rada.ugbt.pl
Anna Kossek Bukowina Tatrzańska anna.kossek@rada.ugbt.pl
Stanisława Stawczyk Leśnica stanislawa.stawczyk@rada.ugbt.pl
Renata Bafia Leśnica renata.bafia@rada.ugbt.pl
Robert Pęksa Groń robert.peksa@rada.ugbt.pl
Piotr Rabiański Groń piotr.rabianski@rada.ugbt.pl
Marian Kiernoziak Czarna Góra marian.kiernoziak@rada.ugbt.pl
Marek Szyszka Czarna Góra marek.szyszka@rada.ugbt.pl
Piotr Zubek Brzegi piotr.zubek@rada.ugbt.pl
Paweł Bernadek Jurgów pawel.bernadek@rada.ugbt.pl
Irena Kluczewska Rzepiska irena.kluczewska@rada.ugbt.pl
1449