• Konkurs na stanowisko Dyrektora Szkoły

  Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Brzegach, Szkoły Podstawowej w Rzepiskach oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Czarnej Górze. Wymagania zostały opisane w załączonych dokumentach:

  Czytaj więcej
 • Gminny Zespół Oświatowy w Bukowinie Tatrzańskiej

  Gminny Zespół Oświatowy w Bukowinie Tatrzańskiej zajmuje się obsługa finansowo administracyjną szkół znajdujących się na terenie gminy Bukowina Tatrzańska.

  tel. 182077019

        182000835

        182000836

  Kierownik GZO –    mgr Zofia Kuczyńska

  Gminny Zespół Oświatowy w Bukowinie Tatrzańskiej

  ul. Długa 144

  34-530 Bukowina Tatrzańska

   

   

  Czytaj więcej
 • Jeżdżę z Głową w Gminie Bukowina Tatrzańska
  Jeżdżę z Głową w Gminie Bukowina Tatrzańska

  Jeżdżę z Głową w Gminie Bukowina Tatrzańska

  Gmina Bukowina Tatrzańska realizuje projekt „Jeżdżę z Głową”, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Głównym celem projektu jest zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży.

  W ramach projektu „Jeżdżę z Głową” przeprowadzone zostaną zajęcia z nauki jazdy na nartach oraz snowboardzie. Uczniowie biorący udział w projekcie będą mieli możliwość zdobycia nowych umiejętności i poprawienie kondycji fizycznej. Ponadto projekt ten, wpłynie na wzrost bezpieczeństwa na stokach i trasach narciarskich.

  Czytaj więcej
 • Projekt "Rozwój edukacji przedszkolnej w Gminie Bukowina Tatrzańska"

  Od 1 stycznia 2018 roku, Gmina realizuje projekt pn. „Rozwój edukacji przedszkolnej w Gminie Bukowina Tatrzańska” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, Oś Priorytetowa Wiedza i Kompetencje, Działanie 10.1 - Poddziałanie 10.1.2, z Europejskiego Funduszu Społecznego.

  20180101-20200930_Projekt_Rozwoj_edukacji_przedszkolnej_w_Gminie_BT.pdf

  Czytaj więcej