#NajważniejszeWrócić cz.4 - Co koronawirus zmienił w turystyce górskiej?

#NajważniejszeWrócić - szczególnie z wędrówek po górskich szlakach. Małopolska Organizacja Turystyczna od lat konsekwentnie promuje małopolskie góry, a teraz razem z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym - TOPR podejmujemy niezwykle ważny temat edukacji o bezpieczeństwie w górach.

#NajważniejszeWrócić cz.4 - Co koronawirus zmienił w turystyce górskiej?
#NajważniejszeWrócić cz.4 - Co koronawirus zmienił w turystyce górskiej?

W dzisiejszym, czwartym odcinku #NajważniejszeWrócić dowiecie się jak Tatrzański Park Narodowy działa w czasach pandemii, jakie zasady są wprowadzone celem zapewnienia bezpieczeństwa turystom w kolejce PKL na Kasprowy Wierch. Co zmienił koronawirus dla turystów i służb tatrzańskich? Dowiemy się także o problemie, jaki stanowią śmieci w Tatrach i dlaczego nie ma tam koszy na śmieci, a także poznamy propozycje szlaków górskich dla początkujących. Opowiedzą o tym nasi eksperci Edward Lichota - zastępca naczelnika TOPR, Tomasz Zając - pracownik Tatrzańskiego Parku Narodowego Marian Szewczyk - dyrektor ośrodka PKL Kasprowy Wierch.

Link do poprzednich odcinków #NajważniejszeWrócić:

Odcinek #3: https://www.youtube.com/watch?v=Hpxp2EPeyb4&t=204s

Odcinek #2: https://www.youtube.com/watch?v=MYYZN7aAdNI

Odcinek #1: https://www.youtube.com/watch?v=3_ka2_dpDxY.

Kolejne odcinki, premierowo prezentować będziemy w kolejne piątki o godz. 12.00.

Wszystkie filmy z serii #NajważniejszeWrócić dostępne będą na facebookowym profilu Małopolskiej Organizacji Turystycznej: facebook.com/mot.krakow i na kanale MOT w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCOoK_OGCBIKKu0NpTTQXJiw

Akcja edukacyjna #NajważniejszeWrócić jest współfinansowana ze środków Ministerstwa Rozwoju w ramach projektu „W małopolskich górach bezpieczniej!”. Partnerami akcji są Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i Województwo Małopolskie.

1767

Powrót