Dyżury Radnych 2019

Dyżury Radnych odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca (oprócz dni ustawowo wolnych od pracy) w godzinach 15:00 – 17:00 w Sali Obrad Urzędu Gminy Bukowina Tatrzańska zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • Radni z miejscowości Czarna Góra, Jurgów i Brzegi: 6 maj, 2 wrzesień
  • Radni z miejscowości Białka Tatrzańska: 3 czerwiec, 7 październik
  • Radni z miejscowości Bukowina Tatrzańska i Rzepiska: 1 lipiec, 4 listopad
  • Radni z miejscowości Leśnica i Groń: 5 sierpień, 2 grudzień

 

Kontakt do Radnych

Imię i Nazwisko Miejscowość Adres e-mail
Władysław Piszczek Białka Tatrzańska wladyslaw.piszczek@rada.ugbt.pl
Marcin Czajkowski Białka Tatrzańska marcin.czajkowski@rada.ugbt.pl
Małgorzata Marek Białka Tatrzańska malgorzata.marek@rada.ugbt.pl
Daniel Wojtas Bukowina Tatrzańska daniel.wojtas@rada.ugbt.pl
Beata Rozmus Bukowina Tatrzańska beata.rozmus@rada.ugbt.pl
Anna Kossek Bukowina Tatrzańska anna.kossek@rada.ugbt.pl
Stanisława Stawczyk Leśnica stanislawa.stawczyk@rada.ugbt.pl
Renata Bafia Leśnica renata.bafia@rada.ugbt.pl
Robert Pęksa Groń robert.peksa@rada.ugbt.pl
Piotr Rabiański Groń piotr.rabianski@rada.ugbt.pl
Marian Kiernoziak Czarna Góra marian.kiernoziak@rada.ugbt.pl
Marek Szyszka Czarna Góra marek.szyszka@rada.ugbt.pl
Piotr Zubek Brzegi piotr.zubek@rada.ugbt.pl
Paweł Bernadek Jurgów pawel.bernadek@rada.ugbt.pl
Irena Kluczewska Rzepiska irena.kluczewska@rada.ugbt.pl
184

Powrót