Terma Bania w Białce Tatrzańskiej

Terma Bania zlokalizowana w Białce Tatrzańskiej to baseny wewnętrzne i zewnętrzne po brzegi wodą termalną pozyskiwaną z głębokości 2 500 metrów. Dobroczynne właściwości wody termalnej, atrakcje dla całej rodziny i niepowtarzalny klimat Białki Tatrzańskiej tworzą idealną okazję do wypoczynku i regeneracji sił.

www.termabania.pl

Terma Bania to kompleks basenów wypełnionych wodą termalną zlokalizowany w miejscowości Białka Tatrzańska. Całość składa się z dwóch stref - strefy zabawy oraz strefy relaksu. W tej pierwszej znajdziecie mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Woda w basenach w strefie zabawy osiąga temperaturę od 34°C do 38°C. Dobrą zabawę zapewniają zjeżdżalnie począwszy od tych przeznaczonych dla najmłodszych, przez zjeżdżalnię pontonową - aż po superszybką Anakondę i Turbo. Dodatkowo na dzieciaki czekają karuzele wodne, basen ze sztuczną falą, rwąca rzeka i gejzery. Całości dopełnia plac zabaw przeznaczony dla maluszków, zlokalizowany na antresoli.

Strefa relaksu pozwoli Wam się naprawdę odprężyć i czerpać przyjemność z wodnych atrakcji. Tą wyjątkową strefę tworzą między innymi dwa baseny zewnętrzne z widokiem na Tatry, zewnętrzny ogród, sauna fińska i ziołowa a także niecki do schładzania z wodą o temperaturze 10 °C. Relaks to również możliwość korzystania z masażu wodnego. Znajdziecie tam specjalne gejzery, armatki i kaskady wodne, przeciwprądy i jacuzzi.

Woda wykorzystywana w termie pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 72°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy. 

Woda w Termach Bania to woda mineralna, która dzięki energii ziemi osiąga wysoką temperaturę i staje się wodą termalną bogatą w siarczki, krzemionkę, potas, wapń, magnez i żelazo.

Na terenie Term znajdziecie również SPA, saunarium oraz restauracje.

Więcej na stronie termabania.pl

 

7199

Powrót