Termy Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej

Wyciszający widok na Tatrzański Park Narodowy, cisza, magia Tatr i dobroczynna woda termalna... czy potrzeba czegoś więcej? Termy Bukovina to miejsce, które pozwoli Ci odetchnąć, a jednocześnie napełni Cię nową energią do działania! Różnorodność atrakcji, właściwości wody termalnej i wspaniała atmosfera miejsca to doskonały przepis na spędzenie wolnego czasu.

www.termybukovina.pl

Termy Bukovina to miejsce idealne do spędzania wolnego czasu z całą rodziną! Różnorodność wodnych atrakcji stanowi odpowiedź na potrzeby zarówno dorosłych jak i dzieci. Termy Bukovina to nowa definicja udanego wypoczynku na Podhalu. Znajdziecie tutaj ukojenie po intensywnym dniu w górach, zregenerujecie siły i otrzymacie nową dawkę energii. W ofercie Term Bukovina znajdziecie baseny zewnętrzne, wewnętrzne, sauny, SPA oraz zjeżdżalnie. Dodatkowo, każda atrakcja to okazja do nauki góralskiej gwary, dzięki zastosowaniu bardzo oryginalnego nazewnictwa, takiego jak „Letnie Mocydełko”, „Góralskie Łospary” „Wartko Ruła” czy też „Łostry Śwung”.

Woda Termalna w Termach Bukovina wydobywana jest z głębokości 2400 m z północno-zachodniego zbocza Wysokiego Wierchu. Ze względu na specyficzną mineralizację posiada unikalny skład mikroelementów, które dobroczynnie wpływają na zdrowie, samopoczucie i urodę.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.termybukovina.pl

6114

Powrót