BUKOWINA T.               BIAŁKA T.               BRZEGI               CZARNA GÓRA               GROŃ               JURGÓW               LEŚNICA               RZEPISKA       

76. Tour de Pologne - 9 sierpnia 2019 r. (piątek) - ZAMKNIĘCIA ULIC

76. Tour de Pologne - 9 sierpnia 2019 r. (piątek) - ZAMKNIĘCIA ULIC

Szanowni Mieszkańcy i Turyści !!!!!!!!

W tym roku kolarze 76. Tour de Pologne oraz Tour de Pologne Amatorów zagoszczą w Gminie Bukowina Tatrzańska tylko na jeden dzień, w dniu 9 sierpnia 2019r. (piątek).


W związku z powyższym uprzejmie informujemy, że:

- w Brzegach od godz. 6.45 do 15.30 nastąpi zamknięcie ulicy Karpęciny, ulicy Halnej, ulicy Bafijówka

- w Jurgowie od godz. 6.45 do 15.30 nastąpi zamknięcie drogi od drewnianego mostku na potoku Młynówka do drogi głównej, drogi głównej w centrum miejscowości oraz drogi – łącznika pomiędzy drogą główną a drogą krajową tzw. „Borowskiej”

- w Rzepiskach od godz. 6.45 do 15.40 nastąpi zamknięcie drogi powiatowej na odcinku od miejscowości Jurgów do skrzyżowania z ulicą Potok Grocholów, drogi obok kościoła i cmentarza oraz drogi powiatowej od kościoła do granicy z Gminą Łapsze Niżne.

- w Groniu, od godz. 7.30 do 15.30 nastąpi zamknięcie ulicy Kobylarzówka (droga krajowa), ulicy Janiołów Wierch (od ul. Łosie do skrzyżowania z ul. Wierch Rusiński w Bukowinie Tatrzańskiej) oraz ulicy Muchówka

- w Leśnicy, od godz. 7.30 do 15.30 nastąpi zamknięcie ulicy Łosie, ulicy Gronowskiej, ulicy Polnej, ulicy Stasiki i ulicy Sądel

- w Czarnej Górze od godz. 14:00 do 16:30 nastąpi zamknięcie ul. Zagóra, ul. Sołtystwo, ul. Nadwodniej, ul. Tatrzańska (od skrzyżowania z ul. Nadwodnią do mostu)

- w Bukowinie Tatrzańskiej, od godz. 3:30 do godz. 23:00 całkowicie zamknięte będzie rondo im Władysława hrabiego Zamoyskiego („Na Klinie”)

- w Bukowinie Tatrzańskiej od godziny 6.00 do 20.00 nastąpi zamknięcie ulicy Sportowej oraz ulicy Kościuszki na odcinku od ronda „Na Klinie” do Domu Ludowego.

od godz. 6.45 do 17.00 nastąpi zamknięcie ulicy Długiej, ulicy Słonecznej, ul. Tatrzańskiej

od godz. 8.15 do 15.30 nastąpi zamknięcie ulicy Wierch Rusiński oraz ulicy Długiej od Stacji Paliw ORLEN do ronda przy Urzędzie Gminy.

Ruch drogowy będzie regulowany przez służby zabezpieczające. Zwracamy się również z prośbą o powstrzymanie się – w miarę możliwości - od poruszania się samochodami w dniu wyścigu, o zamknięcie w tym dniu psów oraz pilnowanie innego inwentarza domowego.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszam i jednocześnie zapraszam do licznego uczestnictwa i dopingu na całej trasie wyścigu.

 

Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska

(-) Andrzej Pietrzyk


powrót


wydrukuj dokument   wyślij znajomemu   ilość wyświetleń 1221
GMINA BUKOWINA TATRZAŃSKA

Wybory samorządowe 2018

Aktualności

100-lecie Odzyskania Niepodległości

Położenie, Dojazd, Klimat

Miejscowości Gminy

Kalendarz imprez kulturalnych

Folder

Usługi

Pokonajmy Bariery

Gminna Ewidencja Zabytków

GMINNY PROGRAM REWITALIZACJI

TATRY

NA NARTY

BASENY TERMALNE

CO ZJEŚĆ

GDZIE SPAĆ

CO ZOBACZYĆ

OCHRONA ŚRODOWISKA I GOSPODARKA ODPADAMI

TRANSGRANICZNA PROMOCJA


 

URZĄD GMINY

 
   
   

   


 


 
 


 


 

 
 

 
 

 

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Nowym Targu informuje, że jesienna akcja szczepienie lisów przeciwko wściekliźnie na terenie województwa małopolskiego odbędzie się w dniach od 28 września do 05 października 2019 r. Zostanie ona wykonana poprzez rozrzucenie szczepionki z samolotów i jej ręczne wyłożenie. [więcej...]

 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 
 


 

PAŃSTWOWA STRAŻ RYBACKA INFORMUJE

Znalazłeś wnyki w czasie spaceru w lesie? Nie ruszaj ich z miejsca, zapamiętaj lokalizację i przekaż tę informację do Państwowej Straży Rybackiej w Krakowie. Posiadasz informację o osobie, która może kłusować, a nie wiesz komu to zgłosić? Również przekaż tę informację do Państwowej Straży Rybackiej.[więcej...]

 

 

 

 
 


 
TAXI